Ceny za Průmysl 4.0

Pokud máte projekty spojené s digitalizací firmy a nasazováním technologií Průmyslu 4.0, můžete je přihlásit do Ceny za Průmysl 4.0 Svazu průmyslu a dopravy ČR. Přihláška a popis projektu by se měl vejít na 4 strany A4.

Odborná porota stejně jako loni vybere pět nejlepších projektů, z nichž jednomu udělí Cenu za Průmysl 4.0. Tu si vítěz převezme na našem podzimním Sněmu. Jaké projekty loni uspěly a kdo zvítězil, si můžete přečíst na našem webu nebo zhlédnout v našem videu o vítězném projektu.

Cenou za Průmysl 4.0 chceme popularizovat technologie Průmyslu 4.0, proces digitální transformace a ukázat jejich vliv na lepší a efektivnější fungování firem či na zrychlení inovací. Příklady vybraných úspěšných projektů přinesou inspiraci a budou motivovat ostatní podniky ke sledování trendů a zavádění moderních technologií a prvků Průmyslu 4.0.

Do Ceny za Průmysl 4.0 se můžete přihlásit se zajímavým inovativním projektem spojeným s nasazováním prvků Průmyslu 4.0 v různých oblastech fungování firmy, například výrobní a technologické, logistiky, energetiky, vztahů se zákazníky, lidských zdrojů nebo výzkumu a vývoje. Podmínkou je uskutečnění projektu v letech 2020, nebo 2021.

Všechny důležité informace a přihlašovací formulář najdete na webu Svazu průmyslu v sekci Cena za Průmysl 4.0. Uzávěrka přihlášek je 31. května 2021. V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na kolegu Jana Stuchlíka ze Sekce komunikace SP ČR (jstuchlik@nullspcr.cz, 225 279 506).

Těšíme se na vaše zajímavé projekty, kterými ukážeme, jak velký krok vpřed udělaly naše firmy na poli digitalizace.

zdroj: SP ČR

Kategorie Aktuality, Blog.