Eastern Partnership Business Forum: Geoeconomic Challenges and Opportunities

dovolte mi Vás jménem Ministerstva průmyslu a obchodu pozvat na konferenci Eastern Partnership Business Forum: Geoeconomic Challenges and Opportunities, která se koná 17.-18. října v Kongresovém centru Praha. Akci organizuje MPO ve spolupráci s Evropskou komisí a dalšími partnery v rámci českého předsednictví v Radě EU. Tématem této konference je podoba budoucí ekonomické spolupráce mezi zeměmi Východního partnerství a EU a propojování nabídky, poptávky a financování při přípravě ekonomických projektů v zájmových sektorech. Na akci vystoupí zahraniční partneři na vysoké úrovni ze zemí Východního partnerství, zemí EU a unijních institucí Účast přislíbili mj. premiér ČR Petr Fiala, ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela, vicekancléř SRN Robert Habeck, eurokomisař Valdis Dombrovskis, ekonomičtí ministři zemí VP a řada dalších.

Na této akci tak budete mít příležitost přijít do kontaktu se zástupci zahraničních delegací, institucí EU a jiných českých firmem a během druhého dne se účastnit tematických panelů rozebírajících budoucí ekonomickou spolupráci se zeměmi Východního partnerství.

Pracovním jazykem prvního dne akce (17. října) je angličtina, k dispozici bude simultánní tlumočení do češtiny. Témata sektorových panelů 18. října jsou následující: Energy Transition; Digital Transition; Smart Cities; Smart Agriculture; Investment Screening. Pracovním jazykem sektorových panelů je angličtina a nejsou tlumočeny.

Bližší informace k celé akci a registrační formulář můžete nalézt na webových stránkách akce: https://live.eventtia.com/en/partnershipforthefuture

V návaznost na množství žádostí partnerů jsme posunuli deadline pro registraci na 1. 10. 2022. Další posunutí termínu nebude z technických důvodů již možné.

Kategorie Aktuality, Blog.