Už zbývá jen 11 dnů do uzávěrky přihlášek do druhého ročníku Ceny za Průmysl 4.0

zbývá jen 11 dnů do uzávěrky přihlášek do druhého ročníku Ceny za Průmysl 4.0, kterou vyhlašuje Svaz průmyslu a dopravy ČR. Byla by škoda nevyužít inovací a zkušeností, které jste v oblasti digitalizace a digitální transformace nejen kvůli koronavirové krizi ve vaší firmě udělali a shromáždili.

Budeme rádi, když svou konkrétní aplikaci technologií nebo přístupů spadajících do oblasti Průmyslu 4.0 do naší Ceny přihlásíte. Všechny projekty posoudí odborná porota, která vybere pětici nejlepších. Nejzajímavější z nich oceníme na letošním Sněmu Svazu průmyslu. Vítězná firma si odnese také prémii 50 tisíc korun, kterou věnuje partner ceny Česká spořitelna. Díky prezentaci vašich projektů chceme i ostatním firmám ukázat, jak mohou o Průmyslu 4.0 a digitální transformaci přemýšlet. Věříme, že tím přispějeme k rychlejší digitalizaci našich podniků.

Stačí, když svůj projekt popíšete v rozsahu čtyř stran A4. Všechny důležité informace a přihlašovací formulář najdete na webu Svazu průmyslu v sekci Cena za Průmysl 4.0. Uzávěrka přihlášek je 31. května 2021. V případě jakýchkoliv dotazů se obraťte na kolegu Jana Stuchlíka ze Sekce komunikace SP ČR (jstuchlik@nullspcr.cz, 225 279 506).

Těšíme se na vaše projekty. Rádi je budeme sdílet s ostatními tak, jak jsme to udělali loni. Více si můžete přečíst na našich webových stránkách, nebo zhlédnout na našem kanále Youtube.

zdroj: SP ČR

Kategorie Aktuality, Blog.