Vyšlo třetí vydání časopisu tak – informačního zpravodaje Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost 2021-2027

Ministerstvo průmyslu a obchodu jako Řídící orgán Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost 2021-2027 vydává čtvrtletník – Informační zpravodaj „tak“, který především podnikatele informuje o dění ve výše uvedeném programu. MPO se snaží informovat veřejnost zejména o nových příležitostech pro získání finančních prostředků, o záměrech Řídícího orgánu na poli podpory podnikání a přináší další aktuální zprávy týkající se dotační politiky.

ve třetím čísle časopisu „tak“ najdete mnoho zajímavostí týkajících se Operačního programu Technologie a aplikace pro konkurenceschopnost
(OP TAK). V tomto jarním čísle vám představíme novinky v oblasti energetiky, seznámíme vás s podporou cirkulární ekonomiky v OP TAK a nalákáme vás k účasti na naše klíčové eventy roku 2023.
Detailněji se podíváme na oblast digitalizace, zjednodušené metody vykazování a přineseme další informace týkající se současného programového období 2021+ a mnohé další zajímavosti.

3. vydání časopisu “tak” naleznete ZDE

zdroj: MPO

Kategorie Aktuality, Blog.