Vizionáři 2022

Je Vaše firma či organizace aktivním inovátorem a rádi byste o sobě dali více vědět ostatním? Nebo máte ve svém okolí nějakého vizionáře? Pak uvažujte o podání přihlášky nebo zaslání nominace do projektu Vizionáři 2022.

Jde již o dvanáctý ročník tohoto projektu, který se zaměřuje na podporu a propagaci neotřelých a inovativních počinů, nástrojů a technologií, které přinášejí významný technologický, ekonomický a společenský přínos. O oceněních rozhoduje odborná porota.

Členové AVO byli v minulých letech velmi úspěšní, získali celou řadu ocenění. Pokračujme v této tradici a prezentujme naše úspěšné výsledky. Přihlásit se svými  novými inovativními počiny se mohou přirozeně i ti, kteří se již zúčastnili v minulých letech.

Přihlášky do 11. 11. 2022 a nominace do 5. 11. 2022 do Vizionářů 2022 lze zasílat prostřednictvím online formulářů na www.vizionari.cz, přímé odkazy na:

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční v prosinci 2022, termín bude upřesněn.

Blíže viz www.vizionari.cz S případnými dotazy se můžete také obrátit na Ing. Karel Mráček, CSc., člen předsednictva, který je členem odborné poroty Vizionáři.

Kategorie Aktuality, Blog.