Vizionáři 2023

Je Vaše firma či organizace aktivním inovátorem a rádi byste o sobě dali více vědět ostatním? Nebo máte ve svém okolí nějakého vizionáře? Pak uvažujte o podání přihlášky nebo zaslání nominace do projektu Vizionáři 2023.

Jde již o třináctý ročník tohoto projektu, který se zaměřuje na podporu a propagaci neotřelých a inovativních produktů, technologií, postupů či služeb, které přinášejí významný technologický, ekonomický a společenský přínos. O oceněních rozhoduje odborná porota složená z představitelů partnerů projektu, akademických a výzkumných institucí, podnikatelské sféry, státní správy a inovačního podnikání.

Členové AVO byli v minulých letech velmi úspěšní, získali celou řadu ocenění. Pokračujme v této tradici a prezentujme naše úspěšné výsledky.

Přihlásit se svými  novými inovativními počiny se mohou přirozeně i ti, kteří se již zúčastnili v minulých letech.

Přihlášky do 16. 11. 2023 a nominace do 9. 11. 2023 do Vizionářů 2023 lze zasílat prostřednictvím online formulářů na www.vizionari.cz, přímé odkazy na:

Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže se uskuteční v prosinci 2023 v Praze, termín bude upřesněn.

Členové AVO jako partnerské organizace Vizionářů 2023 neplatí žádné registrační poplatky.

Blíže viz www.vizionari.cz

S případnými dotazy se můžete také obrátit na Ing. Karla Mráčka, CSc., člena předsednictva AVO a také člen odborné poroty Vizionáři nebo Dagmar Doleželovou, MBA –  sekretariát AVO. 

Kategorie Aktuality, Blog.